top

Aktualności

Zjazd przedstawicieli sektora jaj


Zbliża się najważniejsze cykliczne sympozjum drobiarskie sektora jaj. Między 8 a 10 czerwca w Zakopanem producenci i dystrybutorzy jaj, wytwórcy pasz oraz firmy współpracujące z sektorem będą zastanawiać się nad szansami rozwojowymi, ograniczeniami oraz najważniejszymi wyzwaniami przed jakimi stoi polskie drobiarstwo.  Udział w spotkaniu zapowiedziały największe podmioty na rynku.

Seminarium w Zakopanem odbędzie się w tym roku po raz dwudziesty pierwszy. Oprócz okazji do nawiązania kontaktów handlowych i technologicznych, wymiany doświadczeń czy ustanowienia partnerstw strategicznych uczestnicy sympozjum będą mogli także zapoznać się z najnowszymi analizami i osiągnięciami nauki na rzecz sektora jaj.

W związku z sygnałami rynkowymi dotyczącymi możliwego zmniejszenia popytu na jaja klatkowe organizatorzy zaplanowali wykłady o systemach chowu alternatywnego oraz o bezpieczeństwie biologicznym metod produkcji nieklatkowej. Tegoroczne problemy z grypą ptaków oraz zwiększona liczba przypadków salmonelli na fermach znajdą podczas zakopiańskiego seminarium swoją odpowiedź w prezentacjach dotyczących bioasekuracji oraz odszkodowań dla producentów.

Szczegółowe informacje na temat konferencji w Zakopanem można znaleźć w załączonym zaproszeniu.

 

Załączone pliki:

  1. Zaproszenie
powrót